Шукати в цьому блозі

вівторок, 7 квітня 2020 р.

Множення багатоцифрових чисел на двоцифрові. Задачі на знаходження числа за двома різницями

Мета. Ознайомити учнів із загальним випадком множення багатоцифрових чисел на двоцифрові; удосконалювати вміння учнів розв’язувати задачі на знаходження числа за двома різницями.
Ви можете переглянути матеріали до теми:
https://www.youtube.com/watch?v=GhiftvlPx6c
https://www.youtube.com/watch?v=bJvFgzLcKto
https://www.youtube.com/watch?v=6tOZb2Vu5NM&t=18s


Хід уроку
І. Оргмомент.
ІІ. Контроль, корекція та закріплення знань.
1. Обчислення.
   1) 7кг : 2                                    2 м : 5 см 
       10 дм : 4                                1год : 5
  2) Маса 1/3 кавуна становить 3 кг. Яка маса 2/10 кавуна? 
2. Завдання для опитування (диференційоване).
    Картка 1 
    209 * 67            95 * 43                 756 * 27  
     Картка 2 
     503 * 68          259 * 36 
     Картка 3 
     95 * 18            451 * 45 

ІV. Фізкульхвилинка.                                                                                                                             https://www.youtube.com/watch?v=V9plpdJqxNk                                              

V.Повідомлення теми і мети уроку.
1. Множення багатоцифрових чисел на двоцифрові учні пояснюють детально за вправою 826.
2. Закріплення вивченого. Впр. 827
14580 * 54                                    4208 * 27 
8410 * 85                                      3701 * 39 
Додаткове завдання:
1) 9378 * 46                         60074 * 49 

Задача 825
Короткий запис
Швидкість
Час
Відстань
Однакова
?, на 2 год менше
?
480км
800км

План розв’
язування
1. На скільки км менше пролетів перший вертоліт ніж другий?
2. Яка швидкість вертольотів?
3. Скільки годин був у польоті перший вертоліт?
4. Скільки годин був у польоті другий вертоліт?
VІ. Підсумок уроку.
-          Що ми вивчали сьогодні на уроці?
-          Чого навчилися?
-          Що вам сподобалося на уроці?

Немає коментарів:

Дописати коментар